Pystykorva kasvattajia

Päivitä yhteystietosi kasvattajalistaan oheisella lomakkeella!

KASVATTAJA ROTU KENNELNIMI PAIKKAKUNTA PUHELINNUMERO SÄHKÖPOSTIOSOITE
Raimo Johansson
Outi Johansson
SPK JAHTI-TAIGAN TORNIO 0400 290 726 raimo.a.johansson(at)gmail.com
Katja Junttila
Sakari Oikarinen
SPK JORPULIN SODANKYLÄ 040-5720770 /
044-9773883
katja.junttila(at)gmail.com
Jarmo Ylivaara
Mirja Ylivaara
SPK KOLHOLAEN SODANKYLÄ 040 542 2632 jarmo.ylivaara(at)gmail.com
Markku Jussila SPK KONTIOKUMMUN SIMO 040 833 3300 markku.jussila(at)pp4.inet.fi
Juha Korvanen
Soile Kiiski
SPK KOTIROVAN SODANKYLÄ 040 767 1486 juha.korvanen(at)pp.inet.fi
Juha Sahlström SPK KÖNTINPURON IISALMI 0400 752 969 juha.sahlstrom(at)gmail.com
Ari Pöyliö SPK METSÖVÄÄRTIN KEMIJÄRVI 040 596 1807 ari.poylio(at)kemijarvi.fi
Hermanni Aikio SPK METSOPIISKAN SODANKYLÄ 040 512 2705 hermanni.aikio(at)gmail.com
Jouni Tanskanen SPK NILIN KUOPIO 050 037 6800 jouni.arrow(at)gmail.com
Eeva ja Olli Silvennoinen SPK PEIJAKKAAN RAAHE 040 3110 410 olli.silvennoinen(at)raahe.fi
Tapio Nurmi
Kaija Nurmi
SPK, PPK POKSAMON KEMIJÄRVI 040 561 6709
0400 156 528
tapio.nurmi(at)live.com
kmnurmi(at)hotmail.com
Kaisu Pulju PPK, SPK PYSSYKYLÄN SODANKYLÄ 050 521 7510 kaisu.pulju(at)gmail.com
Markku Lahti SPK RIISTATUULEN KITTILÄ 0400 551 240 markku(at)riistatuulen.fi
Rauno Ahola
Maija Ahola
SPK ROHMOIVAN SALLA 0400 970 632 rauno.ahola(at)pp.inet.fi
Samuli Mäkilä SPK ROSVOJÄNKÄN ROVANIEMI 0400 670 637 js.m(at)suomi24.fi
Eija Karppila PPK RUONAMETSÄN KEMIJÄRVI 050 411 9928 eija.karppila(at)suomi24.fi
Anu Nikula PPK RUSKAKORVEN SODANKYLÄ 040 577 5998 anumaarit76(at)gmail.com
Markus Makkonen SPK SIIWEKKÄÄN SALLA 050-595 5969 markus.makkonen81(at)outlook.com
Juha Petteri Lehtonen SPK TUISKUNEVAN LIEKSA 0400 547 769 j.petteri.lehtonen(at)gmail.com
Teemu Moilanen SPK URRAUKSEN PUDASJÄRVI 0400 374 296 teemu.moilanen(at)kontio.fi
Risto Säisä SPK PAJUPURON VIEREMÄ 0400 773 886 saisa.risto(at)gmail.com
Timo Penttilä PPK SALANKITIEVAN KITTILÄ 040 765 1525 timotja(at)gmail.com
Sari Yliruikka PPK PIRUNPESÄN ROVANIEMI 044 071 6500  sari.yliruikka(at)gmail.com